O firmie

Firma Inter Projekt Sp. z o.o. z Gliwic, została założona w roku 1999 w formie spółki kapitałowej. W gronie jej założycieli i właścicieli są zarówno osoby z dużym doświadczeniam biznesowym jak i osoby młode - dopiero wkraczające w życie zawodowe, zarówno osoby z wykształceniem informatycznym jak i wykształceniem ekonomicznym. Od samego początku istnienia firmy strategia jej działalności polega na wykorzystywaniu efektu synergii występującego pomiędzy różnymi rodzajami aktywności w celu budowania konkurencyjnej pozycji rynkowej oraz nieustannej redukcji kosztów. Z końcem roku 2000 firma uzyskała Koncesję Ministra Łączności uprawniającą do prowadzenia działalności telekomunikacyjnej. Stosunkowo szybko, oprócz działalności w charakterze lokalnego ISP, Inter Projekt zaczął rozwijać się również jako firma handlowa, oferująca zawansowane technologicznie produkty z pogranicza informatyki i telekomunikacji - szczególnie dla polskich firm ISP. Z kolei wykorzystując posiadaną infrastrukturę ISP oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu nasza firma rozpoczęła rozwój usług z zakresu zastosowań telekomunikacji i Internetu - telefonii VoIP.

Dominującym obszarem działalności firmy jest sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Inter Projekt jest jednym ze znaczących dostawców sprzętu teleinformatycznego w Polsce, szczególnie dla niezależnych ISP. W gronie jej klientów znajdują się zarówno firmy ISP z terenu całego kraju, duże i małe przedsiębiorstwa produkcyjne oraz firmy z branży informatycznej jak i jednostki samorządowe i administracyjne oraz instytucje państwowe.

Występując w roli sprzedawcy zawsze staramy się oferować naszym klientom zarówno możliwie najniższe ceny jak i wsparcie techniczne umożliwiające im pełne wykorzystanie możliwości posiadanego sprzętu. Jako firma handlowa jesteśmy zorientowani przede wszystkim "na Klienta" nie zaś na dystrybucję produktów wybranych producentów z zastosowaniem możliwie najwyższej marży. Dlatego nie wahamy się działać poza oficjalnymi kanałami dystrybucji stworzonymi przez producentów sprzętu - jeżeli tylko przyczynia się to do obniżenia ceny sprzedaży sprzętu naszym Klientom. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą firmą.

 

Adres do faktury:

Inter Projekt Sp. zo.o. w likwidacji
Aleje Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
NIP: 631-22-69-181

Oddział w Gliwicach:

Inter Projekt Sp. z o.o.
ul. Górna 6A
44-100 Gliwice
email: info@ip-net.pl

Nasz rachunek bankowy:

Inter Projekt Sp. z o.o.
ING Bank Śląski O/Gliwice
06 1050 1285 1000 0022 6842 2660


Copyright © 1999-2003 Inter Projekt Sp. z o.o:
www.interprojekt.pl   www.interprojekt.com.pl
email: info@ip-net.pl
Informacja o cookies